Czy istnieje możliwość wysyłki do Wielkiej Brytanii lub innych krajów Europy?

Opublikowano: 20 marca 2023


Czy istnieje możliwość wysyłki do Wielkiej Brytanii lub innych krajów Europy?

W oficjalnej polskiej dystrybucji, czyli w sklepie internetowym Lidl wysyłka produktu możliwa jest tylko na terenie Polski. Poza oficjalną dystrybucją, na portalach typu Allegro lub w innych sklepach wysyłka możliwa jest do wielu krajów w Europie, lecz głównie należących do Unii Europejskiej. Niestety, do Wielkiej Brytanii z reguły nie ma możliwości wysyłki urządzenia, głównie ze względu na to, że kraj ten nie jest już członkiem UE, dlatego też z ewentualną wysyłką wiążą się dodatkowe koszty związane z odprawą celną, co znacząco podnosi koszty. W takim przypadku należy kontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą, w celu indywidualnej wyceny kosztu wysyłki.

Szukaj na stronie
Baza przepisów

Kliknij na wybraną nazwę modelu

O stronie

Prezentowana strona to prywatny blog internetowy, w którym opisywane są tylko i wyłącznie subiektywne odczucia autora, dotyczące prezentowanego i posiadanego przez niego sprzętu. Więcej informacji.

Oficjalna strona urządzenia znajduje się pod adresem monsieur-cuisine.com, a sklep oficjalnego dystrybutora to lidl.pl

Prezentowana strona to blog internetowy, w którym opisywane są tylko i wyłącznie subiektywne odczucia autora dotyczące prezentowanego i posiadanego sprzętu. Prawa własności dotyczące poszczególnych znaków towarowych należą do firm, które są ich właścicielami. Strona internetowa nie jest sklepem internetowym, zawiera jedynie odnośniki do ogłoszeń, aukcji, sklepów, które sprzedają roboty kuchenne i akcesoria, a w mniemaniu autora mogą stanowić zainteresowanie użytkowników urządzenia. Informacje zawarte na stronie nie są oficjalnym stanowiskiem firm produkujących prezentowane urządzenie.

Na stronie internetowej znajdują się tzw. linki afiliacyjne, których po kliknięciu następuje przekierowywanie użytkownika do różnych sklepów internetowych. W związku z tym autor strony może otrzymać za to wynagrodzenie.

"Lidlomix" nie jest oficjalną nazwą urządzeń z serii Monsieur Cuisine. Określenie to jednak jest potocznie używane ze względu na sprzedawanie robota w sklepach Lidl.