Czy istnieje sprzedaż ratalna?

Opublikowano: 20 września 2023


Czy istnieje sprzedaż ratalna?

Czy można kupić na raty? W oficjalnym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Lidl nie istnieje jeszcze możliwość zakupu w systemie ratalnym, mimo to za pośrednictwem portalu Allegro, od innych dystrybutorów można nabyć urządzenie w systemie ratalnym - 0%, zazwyczaj w takim przypadku urządzenia są wówczas nieznacznie droższe od oficjalnej ceny. Kupując poza głównym kanałem dystrybucji u sprawdzonych sprzedawców, urządzenia są nowe, posiadają również 3 lata gwarancji producenta, 2 lata rękojmi sprzedawcy, a na sprzedaż wystawiany jest paragon, bądź faktura VAT.

Szukaj na stronie
Baza przepisów

Kliknij na wybraną nazwę modelu

O stronie

Prezentowana strona to prywatny blog internetowy, w którym opisywane są tylko i wyłącznie subiektywne odczucia autora, dotyczące prezentowanego i posiadanego przez niego sprzętu. Więcej informacji.

Oficjalna strona urządzenia znajduje się pod adresem monsieur-cuisine.com, a sklep oficjalnego dystrybutora to lidl.pl

Prezentowana strona to blog internetowy, w którym opisywane są tylko i wyłącznie subiektywne odczucia autora dotyczące prezentowanego i posiadanego sprzętu. Prawa własności dotyczące poszczególnych znaków towarowych należą do firm, które są ich właścicielami. Strona internetowa nie jest sklepem internetowym, zawiera jedynie odnośniki do ogłoszeń, aukcji, sklepów, które sprzedają roboty kuchenne i akcesoria, a w mniemaniu autora mogą stanowić zainteresowanie użytkowników urządzenia. Informacje zawarte na stronie nie są oficjalnym stanowiskiem firm produkujących prezentowane urządzenie.

Na stronie internetowej znajdują się tzw. linki afiliacyjne, których po kliknięciu następuje przekierowywanie użytkownika do różnych sklepów internetowych. W związku z tym autor strony może otrzymać za to wynagrodzenie.

"Lidlomix" nie jest oficjalną nazwą urządzeń z serii Monsieur Cuisine. Określenie to jednak jest potocznie używane ze względu na sprzedawanie robota w sklepach Lidl.