Gdzie można kupić urządzenie?

Opublikowano: 20 stycznia 2023


Gdzie można kupić urządzenie?

Sklep internetowy Lidl

Jest to najpopularniejsza opcja zakupu, jednak nie zawsze dostępna. Ceny urządzenia Monsieur Cuisine, w zależności od okresu sprzedaży oraz typu urządzenia wahały się od 1299 zł do 2499 zł. Koszt dostawy jest darmowy, produkt dostarcza firma kurierska, trwa to zwykle 3 - 4 dni robocze. Kilka razy w roku, najczęściej przed świętami Wielkanocy oraz w czwarty piątek listopada (Black Friday) pojawia się atrakcyjna cena promocyjna, która może być kilkaset złotych mniejsza od standardowej. Niestety w sklepie internetowym Lidl na chwilę obecną nie ma możliwości kupna w systemie ratalnym.

Sklep stacjonarny Lidl

Poza sklepem internetowym sporadycznie zdarza się, że urządzenia Monsieur Cuisine dostępne są także w sklepach stacjonarnych Lidl, zazwyczaj za taką samą cenę, jak w sklepie internetowym, jednakże niejednokrotnie zdarzało się, że cena w sklepie stacjonarnym była dużo niższa niż w sklepie internetowym. Warto zwrócić uwagę na cenę urządzenia w gorących okresach zakupowych, takich jak Black Friday, cena produktu może być wówczas kilkadziesiąt procent mniejsza od obecnej.

Allegro oraz inne platformy sprzedażowe

Ceny na portalu aukcyjnym Allegro, bądź innych platformach sprzedażowych są zazwyczaj kilka procent wyższe niż w oficjalnym sklepie, jednakże ogromnym plusem jest możliwość zakupu w systemie ratalnym, 0%. W przypadku niedostępności urządzenia w oficjalnym sklepie Lidl, ceny urządzeń na innych platformach sprzedażowych są nawet dwa razy wyższe od nominalnej ceny. Urządzenia sprzedawane poza oficjalnym kanałem dystrybucji są nowe, posiadają taką samą gwarancję producenta, a na sprzedaż wystawiany jest paragon lub faktura VAT. Istnieje wiele sprzedawców, ich wiarygodność można sprawdzić za pomocą systemu ocen i komentarzy.

W innych krajach

Urządzenie dostępne jest na wielu rynkach europejskich, w Niemczech, Francji, Belgii itp. głównie za pośrednictwem sklepu Lidl. Bywa, że w tych krajach występują lokalne promocje, a cena urządzenia wynosi od €299 do €399. W zależności od aktualnego kursu zdarza się, że zakup urządzenia w innym kraju staje się bardzo opłacalny, nawet kilkaset złotych tańszy. Interfejs użytkownika jest dostępny w polskiej, niemieckiej, włoskiej, francuskiej, angielskiej, hiszpańskiej i portugalskiej wersji językowej. Nie ważne, gdzie zakupimy sprzęt, każde urządzenie ma wbudowany język polski oraz objęte jest 3-letnią gwarancją producenta na podstawie dowodu zakupu. Jednakże należy pamiętać, że gwarancja może być realizowana tylko w kraju, w którym sprzęt został zakupiony.

Szukaj na stronie
Baza przepisów

Kliknij na wybraną nazwę modelu

O stronie

Prezentowana strona to prywatny blog internetowy, w którym opisywane są tylko i wyłącznie subiektywne odczucia autora, dotyczące prezentowanego i posiadanego przez niego sprzętu. Więcej informacji.

Oficjalna strona urządzenia znajduje się pod adresem monsieur-cuisine.com, a sklep oficjalnego dystrybutora to lidl.pl

Prezentowana strona to blog internetowy, w którym opisywane są tylko i wyłącznie subiektywne odczucia autora dotyczące prezentowanego i posiadanego sprzętu. Prawa własności dotyczące poszczególnych znaków towarowych należą do firm, które są ich właścicielami. Strona internetowa nie jest sklepem internetowym, zawiera jedynie odnośniki do ogłoszeń, aukcji, sklepów, które sprzedają roboty kuchenne i akcesoria, a w mniemaniu autora mogą stanowić zainteresowanie użytkowników urządzenia. Informacje zawarte na stronie nie są oficjalnym stanowiskiem firm produkujących prezentowane urządzenie.

Na stronie internetowej znajdują się tzw. linki afiliacyjne, których po kliknięciu następuje przekierowywanie użytkownika do różnych sklepów internetowych. W związku z tym autor strony może otrzymać za to wynagrodzenie.

"Lidlomix" nie jest oficjalną nazwą urządzeń z serii Monsieur Cuisine. Określenie to jednak jest potocznie używane ze względu na sprzedawanie robota w sklepach Lidl.