Cześć!

Opublikowano: 9 lutego 2020


Cześć!

Witaj na blogu poświęconym urządzeniom, które mogą zostać Twoimi pomocnikami w kuchni! Monsieur Cuisine to wspaniała rodzina wielofunkcyjnych robotów kuchennych, która potrafi zastąpić wiele czynności w codziennym przyrządzaniu potraw.

Nie jest to oficjalna strona dotycząca robotów kuchennych, nie jest to także sklep internetowy, na tym blogu znajdziesz doniesienia ze świata, porady, polecane akcesoria oraz informacje o promocjach i dostępności w sprzedaży tych znakomitych urządzeń.

Oficjalna strona znajduje się pod adresem monsieur-cuisine.com, a sklep oficjalnego dystrybutora to lidl.pl

"Lidlomix" nie jest oficjalną nazwą urządzeń z serii Monsieur Cuisine. Określenie to jednak jest potocznie używane ze względu na sprzedawanie robota w sklepach Lidl. Wyszukiwarka Google zawiera około 389 000 wyników z tym słowem.

Szukaj na stronie
Baza przepisów

Kliknij na wybraną nazwę modelu

O stronie

Prezentowana strona to prywatny blog internetowy, w którym opisywane są tylko i wyłącznie subiektywne odczucia autora, dotyczące prezentowanego i posiadanego przez niego sprzętu. Więcej informacji.

Oficjalna strona urządzenia znajduje się pod adresem monsieur-cuisine.com, a sklep oficjalnego dystrybutora to lidl.pl

Prezentowana strona to blog internetowy, w którym opisywane są tylko i wyłącznie subiektywne odczucia autora dotyczące prezentowanego i posiadanego sprzętu. Prawa własności dotyczące poszczególnych znaków towarowych należą do firm, które są ich właścicielami. Strona internetowa nie jest sklepem internetowym, zawiera jedynie odnośniki do ogłoszeń, aukcji, sklepów, które sprzedają roboty kuchenne i akcesoria, a w mniemaniu autora mogą stanowić zainteresowanie użytkowników urządzenia. Informacje zawarte na stronie nie są oficjalnym stanowiskiem firm produkujących prezentowane urządzenie.

Na stronie internetowej znajdują się tzw. linki afiliacyjne, których po kliknięciu następuje przekierowywanie użytkownika do różnych sklepów internetowych. W związku z tym autor strony może otrzymać za to wynagrodzenie.

"Lidlomix" nie jest oficjalną nazwą urządzeń z serii Monsieur Cuisine. Określenie to jednak jest potocznie używane ze względu na sprzedawanie robota w sklepach Lidl.